טיפים לצילום מסיבת בריכה

מה חשוב לדעת על צילום מסיבת בריכה?

מסיבות בריכה הן דרך מצוינת להתקרר במהלך הקיץ וליהנות מחברת החברים. במאמר זה נבחן מספר טיפים לצילום מסיבת בריכה. טיפים אלה יעזרו לך לקבל את התמונות הטובות ביותר האפשריות מבלי להיות פולשני מדי.

  1. התקרבו לפעולה: חשוב שתלכוד את הרגש של אנשים נהנים בבריכה מבלי להפריע להם. אתה יכול לעשות זאת על ידי התקרבות אליהם וצילום מזווית נמוכה. בנוסף צלם אנשים בקבוצות לא רק בודדים. 
  2. הנח את המצלמה שלך על חצובה: אם אתה רוצה לצלם תמונות של אנשים שוחים במים, אז חשוב שתציב את המצלמה שלך על חצובה כדי לא לנער אותה כשהם יוצאים מהמים.
  3. השתמש בעדשה רחבה כדי שתוכל ללכוד גם אנשים וגם את הסביבה סביבם בתמונה אחת.
  4. אם אתה משתמש באור יום טבעי, הקפד להימנע מהצללים על הפנים. היזהרו מאנשים עם משטחים מחזירי אור (משקפי שמש, מים) או חפצים מבריקים (תכשיטים).

 הטיפים הבאים יעזרו לכם לקבל את הצילום המושלם בכל מסיבת בריכה

  1. דע מראש את מיקום המסיבה.
  2. לכו עם הזרם והיו ברגעים החשובים של המסיבה.
  3. קח עדשה עם זווית רחבה והיורד נמוך כדי לצלם תמונות של אנשים במים או על מזרוני ים או מבלים על מתנפחים לבריכה.
  4. השתמשו באור יום טבעי, אך הביאו סט נוסף של סוללות ומטענים כדי לוודא שיש לכם מספיק בטריה כדי להפעיל את המצלמה שלכם לאורך כל היום.
  5. וודא שיש לך מספיק זיכרון במצלמה שלך לצלם כמות גדולה של תמונות.
  6. הרחיקו את הציוד משפת הבריכה בשביל שהציוד לא ירטב ויהרס

צילום תמונות במסיבת בריכה יכול להיות מסובך. אתה צריך לוודא שיש לך מספיק אור, השמש לא בעיניים שלך ושאתה תופס את הרגעים הנכונים והחשובים ביותר במסיבה. חשוב לנסות למקם את עצמך כך שהשמש תהיה מאחוריך או לצדך. זה יעזור עם בוהק וצללים.אם המסיבה בלילה ואין אור טבעי, השתמש בפלאש או במקור תאורה מלאכותי אחר ליד אזור הצילום שלך כדי להאיר אותם כראוי. אל תשתמש בפלאש ישיר מכיוון שהוא יוצר צללים קשים על הפנים ובחפצים אחרים בתמונה. הזמן הטוב ביותר ביום לצלם מסיבת בריכה הוא כשהשמש שוקעת, מה שיעניק לכם רקע יפה לתמונה בצבעים אדומים וכתומים בשמיים.

צילום מסיבת בריכה
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp
רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם !
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם
צלם למועדון בת מצווה
צילום אירועים
איך לבחור צלם למועדון בת מצווה?

כשאתה מחפש צלם לאירוע בת מצווה במועדון, ישנם מספר דברים שחשוב לקחת בחשבון כדי להבטיח שהצילומים יצאו מוצלחים ושתקבל את התמונות שאתה רוצה. הנה מאמר

קרא עוד »