טיפים לצילום מסיבת בריכה

מה חשוב לדעת על צילום מסיבת בריכה?

מסיבות בריכה הן דרך מצוינת להתקרר במהלך הקיץ וליהנות מחברת החברים. במאמר זה נבחן מספר טיפים לצילום מסיבת בריכה. טיפים אלה יעזרו לך לקבל את התמונות הטובות ביותר האפשריות מבלי להיות פולשני מדי.

  1. התקרבו לפעולה: חשוב שתלכוד את הרגש של אנשים נהנים בבריכה מבלי להפריע להם. אתה יכול לעשות זאת על ידי התקרבות אליהם וצילום מזווית נמוכה. בנוסף צלם אנשים בקבוצות לא רק בודדים. 
  2. הנח את המצלמה שלך על חצובה: אם אתה רוצה לצלם תמונות של אנשים שוחים במים, אז חשוב שתציב את המצלמה שלך על חצובה כדי לא לנער אותה כשהם יוצאים מהמים.
  3. השתמש בעדשה רחבה כדי שתוכל ללכוד גם אנשים וגם את הסביבה סביבם בתמונה אחת.
  4. אם אתה משתמש באור יום טבעי, הקפד להימנע מהצללים על הפנים. היזהרו מאנשים עם משטחים מחזירי אור (משקפי שמש, מים) או חפצים מבריקים (תכשיטים).

 הטיפים הבאים יעזרו לכם לקבל את הצילום המושלם בכל מסיבת בריכה

  1. דע מראש את מיקום המסיבה.
  2. לכו עם הזרם והיו ברגעים החשובים של המסיבה.
  3. קח עדשה עם זווית רחבה והיורד נמוך כדי לצלם תמונות של אנשים במים או על מזרוני ים או מבלים על מתנפחים לבריכה.
  4. השתמשו באור יום טבעי, אך הביאו סט נוסף של סוללות ומטענים כדי לוודא שיש לכם מספיק בטריה כדי להפעיל את המצלמה שלכם לאורך כל היום.
  5. וודא שיש לך מספיק זיכרון במצלמה שלך לצלם כמות גדולה של תמונות.
  6. הרחיקו את הציוד משפת הבריכה בשביל שהציוד לא ירטב ויהרס

צילום תמונות במסיבת בריכה יכול להיות מסובך. אתה צריך לוודא שיש לך מספיק אור, השמש לא בעיניים שלך ושאתה תופס את הרגעים הנכונים והחשובים ביותר במסיבה. חשוב לנסות למקם את עצמך כך שהשמש תהיה מאחוריך או לצדך. זה יעזור עם בוהק וצללים.אם המסיבה בלילה ואין אור טבעי, השתמש בפלאש או במקור תאורה מלאכותי אחר ליד אזור הצילום שלך כדי להאיר אותם כראוי. אל תשתמש בפלאש ישיר מכיוון שהוא יוצר צללים קשים על הפנים ובחפצים אחרים בתמונה. הזמן הטוב ביותר ביום לצלם מסיבת בריכה הוא כשהשמש שוקעת, מה שיעניק לכם רקע יפה לתמונה בצבעים אדומים וכתומים בשמיים.

צילום מסיבת בריכה
שתפו את הכתבה
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם !
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם
יום הולדת
אירועים
איך לחגוג יום הולדת?

יום הולדת הוא יום משמעותי בחיינו. זה היום שבו ניתנת לנו הזדמנות לחגוג וליהנות עם המשפחה והחברים שלנו. עבור אנשים מסוימים, לחגוג את יום ההולדת

קרא עוד »
שמלת כלה
חתונות
שמלת כלה לחתונה

שמלת הכלה היא החלק הכי חשוב בחתונה, צריך להיות ייחודי ומיוחד כדי שזה יכול לגרום לכלה להרגיש כמו נסיכה אמיתית. שמלת כלה היא חלק חשוב

קרא עוד »
חליפות חתן
חתונות
חליפות חתן לאירוע

חליפות חתן נלבשות על ידי חתנים לטקס החתונה ולעיתים קרובות כוללות טוקסידו. חליפת החתן היא חלק מהותי בטקס החתונה, זה עוזר לחתן להתבלט מהאורחים האחרים

קרא עוד »
עיצוב אירועים
אירועים
איך לעצב את האולם לאירוע?

חלק זה עוסק בעיצוב אולם האירועים. יש לנו הרבה אירועים בארץ, במיוחד בערים הגדולות. אולמות אירועים הופכים יותר ויותר פופולריים. חלק זה עוסק כיצד לעצב

קרא עוד »