צילום אירועים מוקפד ומיוחד

כאשר מדברים על התחום של צילום אירועים הרבה מאד אנשים חושבים שמדובר אך ורק על תיעוד של האירוע על מנת שתישאר מזכרת ממנו גם למי שארגן אותו וגם למי שלקח בו חלק. יחד עם זאת כדאי להכיר את התחום הזה ולדעת שמדובר בהרבה יותר מזה – צילום אירוע הוא צילום של כל האווירה, של התפאורה, החיוכים של האנשים, החיבוקים והנשיקות – אבל גם צילומים איכותיים של האוכל, של השתייה, של עמדת התקליטן ובעצם של כל פריט, חפץ או חלל באולם או בגן האירועים על מנת שאפשר יהיה להיזכר בכל הפרטים הקטנים שהיו חלק בלתי נפרד מהאירוע וכך להיזכר בתחושות והרגשות שהיו חלק מהאירוע גם הם. לצורך כך חשוב מאד לבחור בצלם אירועים מנוסה, כשרוני וכזה שתהיה לו מחשבה יוצאת מגדר הרגיל.

איך לבחור צלם לאירוע?

המחשבה האינטואיטיבית היא להתרשם מתמונות שהצלם צילם וכך לשים לב לאיכות התמונות, לרגשות או הרגעים המיוחדים שהוא מצליח לתפוס או לאווירה המתקבלת מכלל התמונות. חשוב מאד לשים לב בדיוק לפרטים קטנים שלפעמים נוטים לשכוח מהם – צילום של השולחנות הערוכים, של עמדת התקליטן, של החופה לפני הטקס, של נער בר המצווה שעורך חזרות אחרונות, של כרית ברית המילה ועוד. כל אלה פרטים שאם לא יקבלו את היחס הדרוש מצד המצלמה – יישכחו מהתודעה ואף אחד לא יזכור אותם. הבעות הפנים של האורחים יעידו שהיה להם טעים באירוע, שהם נהנו מהחברה האחד של השני, שהאוכל היה איכותי וברמה גבוהה וכמובן שהשולחנות היו ערוכים בצורה מרגשת, מפוארת וכזאת שמתאימה לאירוע המדובר. כאשר נפגשים עם צלמים מנוסים שיש להם הרבה ניסיון בצילום של אירועים – צריך לוודא שהם שמים לב לדברים הקטנים האלה שלאחר האירוע יעשו את ההבדל.

 

החשיבות של צילום אירועים מקצועי ואיכותי

אנשים חושבים שכל אחד יכול לצלם אירוע אך בפועל – אין זה נכון כלל וכלל. יש חשיבות לכשרון, למערכת יחסים אמיתית בין הצלם לבין המצלמה ולבין מושא הצילום. הוא זה שצריך למצוא את הרגעים המושלמים לצילום ולהספיק לתפוס אותם דרך העדשה לפני שיחלפו ולא יחזרו יותר. גם לכוון מצלמה טובה ואיכותית זו משימה בפני עצמה וכאשר כל שיקולי הדעת והפעולות האלה צריכים להתבצע תוך שברירי שנייה – אין ספק שיש חשיבות גבוהה להיותו של הצלם איש מקצוע משכמו ומעלה, כזה שיש לו ניסיון בצילום של הרבה אירועים מסוגים שונים וכמובן כזה שיש עליו הרבה מאד המלצות. זו הדרך הנכונה לבחור צלם וכך אפשר להיות בטוחים שאפשר להיות שקטים ורגועים במהלך האירוע והצלם יעשה הכי טוב שאפשר את עבודת התיעוד והצילום שתישאר לאחר מכן כמזכרת.

צילום אירועים
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp
רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם !
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם
צלם למועדון בת מצווה
צילום אירועים
איך לבחור צלם למועדון בת מצווה?

כשאתה מחפש צלם לאירוע בת מצווה במועדון, ישנם מספר דברים שחשוב לקחת בחשבון כדי להבטיח שהצילומים יצאו מוצלחים ושתקבל את התמונות שאתה רוצה. הנה מאמר

קרא עוד »